MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस
