MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
