MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add block
bo: ལྷུ་ལག་ཁ་སྣོན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Block name
bo: ལྷུ་ལག་གི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Hide submit button
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་སྐུང་བ

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Include reset button
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་གི་མཐེབ་ཚུད་པ

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། ཕྱིར་མངོན་རེའུ་མིག་གིས་མནོན་མཐེབ་ཞིག་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་ཏེ་སྤྱད་ཟིན་པའི་ཕྱིར་མངོན་ཚགས་རྒྱག་ཡོངས་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་ཐུབ།

en: Reset button label
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་མཐེབ་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Autosubmit
bo: རང་འགུལ་གྱི་ཡར་སྤྲོད

en: Automatically submit the form once an element is changed.
bo: རེའུ་མིག་གི་ནང་ཚན་ཞིག་འགྱུར་བ་ཡོད་ཚེ་རང་འགུལ་གྱིས་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པ།
