MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Filters
et: Filtrid

en: Block name
et: Ploki nimi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Include reset button
et: Lisa lähtestamise nupp

en: Reset button label
et: Lähtestamise nupu silt

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
et: Reset nupu tekst, mida näidatakse nähtavaks muudetud filtrivormil.

en: Sorts
et: Sorteeringud
