MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત
