MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
