MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Filters
lv: Filtri

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts
