MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
