MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Add block
sq: Shto një bllok

en: Filters
sq: Filtrat
