Megamenu (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Menus
fi: Valikot

en: Select a skin for this menu
fi: Valitse tämän valikon ulkoasu

en: Skin Type
fi: Ulkoasun tyyppi
