Megamenu (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Configuration Saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Menus
nl: Menu's

en: Orientations
nl: Oriëntaties

en: Menu Orientation
nl: Menu-oriëntatie

en: Select a skin for this menu
nl: Een skin voor dit menu selecteren

en: Skin Type
nl: Skintype

en: Use your own custom skin
nl: Gebruik uw eigen aangepaste skin

en: Custom Skin Name
nl: Aangepaste skinnaam

en: Value must be plain text
nl: Waarde moet uit platte tekst bestaan
