Megamenu (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Menus
de: Menüs

en: Menu Orientation
de: Menüausrichtung
