Megamenu Framework (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Columns
ca: Columnes

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
