Megamenu Framework (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Categories
da: Kategorier

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: Columns
da: Kolonner

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
