Megamenu Framework (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Categories
fr: Catégories

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Category
fr: Catégorie

en: Back to list
fr: Retour à la liste

en: Columns
fr: Colonnes

en: Hover
fr: Survol

en: Click
fr: Clic

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
