Megamenu Framework (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Categories
id: Kategori

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Columns
id: Kolom

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: Weight for @title
id: Bobot @title
