Megamenu Framework (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია
