Megamenu Framework (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Columns
nl: Kolommen

en: Hover
nl: Zweven

en: Click
nl: Klik

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
