Megamenu Framework (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори
