Megamenu Framework (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
