Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: URL
am: ዩአርኤል
