Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Other
ast: Otru

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
