Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Categories
cy: Categorïau

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Category
cy: Categori

en: Other
cy: Arall
