Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Categories
is: Bólkar

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Category
is: Bólkur

en: Other
is: Annað

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
