Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Other
gl: Outro

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
