Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Other
kk: Басқа
