Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
