Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Other
ku: هیتر

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
