Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Other
lt: Kiti

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Weight for @title
lt: @title svoris
