Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Other
my: အခြား
