Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: URL
ps: پته (URL)

en: Other
ps: نور

en: Columns
ps: ستنې
