Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Categories
ru: Категории

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Category
ru: Категория

en: Other
ru: Другое

en: Add Category
ru: Добавить категорию

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Back to list
ru: Назад к списку

en: Columns
ru: Колонки

en: Click
ru: Клик

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Weight for @title
ru: Вес @title
