Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Categories
sv: Kategorier

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Other
sv: Övriga

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Back to list
sv: Tillbaka till listan

en: Columns
sv: Kolumner

en: Click
sv: Klicka

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
