Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Other
th: อื่นๆ

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
