Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: Other
tr: Diğer

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.

en: Back to list
tr: Listeye dön

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
