Megamenu Framework (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Weight
ur: وزن

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
