Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Category
bn: বিভাগ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
