Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
