Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Categories
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Other
cs: Jiné

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Columns
cs: Sloupce

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
