Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: URL
fa: نشانی

en: Other
fa: ساير

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Weight for @title
fa: وزن @title
