Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Other
gu: અન્ય

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે

en: Columns
gu: સ્તંભો
