Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Categories
hr: Kategorije

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Other
hr: Ostalo

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
