Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Other
lv: Citi

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Weight for @title
lv: Svars @title
