Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग
