Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Other
nn: Andre

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
