Megamenu Framework (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Other
sk: Ostatné

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
