Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander
