Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: URL
ar: العنوان URL

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Columns
ar: أعمدة

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
