Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Back to list
bg: Списък

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
