Megamenu Framework (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Columns
et: Veerud

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Weight for @title
et: @title kaal
